Concertagenda 2024
[ Ontbrekend concert doorgeven ]
Juni:
12 jun.
Black Stone Cherry
Victorie, Alkmaar
12 jun.
Scene Queen
Willem Twee, Den Bosch
12 jun.
The Ruins Of Beverast en Wayfarer
Effenaar, Eindhoven
15 jun.
Terzij De Horde, Dead Neanderthals en Salutingrome
Victorie, Alkmaar
16 jun.
Denim & Lightning Festival met The Dirty Denims, WildHeart, Small Jackets e.a.
Ragnarok, Bree (België)
18 jun.
Dying Fetus, Sanguisugabogg en Changing Tides
De Helling, Utrecht
18 jun.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
18 jun.
Tom Morello
013, Tilburg
19 jun.
Five Finger Death Punch, Ice Nine Kills en Malevolence
AFAS Live, Amsterdam
19 jun.
Rammstein
Goffertpark, Nijmegen
23 jun.
Cradle Of Filth en Mimi Barks
Neushoorn, Leeuwarden
23 jun.
Steel Panther
Oosterpoort, Groningen
24 jun.
Mr. Bungle, Spotlights en Oxbow
013, Tilburg
25 jun.
Megadeth
013, Tilburg
27 t/m 29 jun.
Jera On Air
Festivalterrein, Ysselsteyn
Met Electric Callboy, Dropkick Murphys, Bad Religion, Sum 41, Biohazard e.v.a.
27 jun.
Rammstein
Park Nieuwe Koers, Oostende (België)
Juli:
1 jul.
Skroetbalg
Gebr. de Nobel, Leiden
2 jul.
Vader, Bio-Cancer en Warside
Maassilo, Rotterdam
4 t/m 6 jul.
Pitfest
Emmen
Met Hatebreed, Heideroosjes, Amenra, Sick Of Itall, Immolation, Agnostic Front e.v.a.
5 jul.
ZZ Top
Kunst!Rasen, Bonn (Duitsland)
6 jul.
Vader, Bio-Cancer en Warside
Doornroosje, Nijmegen
12 t/m 14 jul.
Bospop festival
Weert
12 jul.
Life Of Agony
Bolwerk, Sneek
13 jul.
Hellmond Open Air
Cacaofabriek, Helmond
met o.a. Life Of Agony, Living Colour, Destruction, Dog Eat Dog
13 jul.
Surhuzum Open Air
Surhuizum
Met o.a. The Haunted, For I Am King, Tygers Pan Tang, Up The Irons e.a.
13 jul.
Ye Banished Privateers
Neushoorn, Leeuwarden
14 jul.
Tygers Of Pan Tang, Fearwell en Razorblade Messiah
Musicon, Den Haag
31 jul.
Cherie Currie en Shameless
Musicon, Den Haag
31 jul.
Loud & Heavy Fest
Musicon, Den Haag
Met Anatomy Of I, Terra Builder, Scream Bloody Death
31 jul.
t/m 3 aug.
Wacken Open Air
Wacken (Duitsland)
Met Scorpions, Amon Amarth, In Extremo e.v.a.
Augustus:
4 aug.
Gene Simmons Band
TivoliVredenburg, Utrecht
4 aug.
Korn en Spiritbox
AFAS Live, Amsterdam
4 aug.
Soil
Effenaar, Eindhoven
7 aug.
Ignite
Bolwerk, Sneek
7 aug.
Opeth
013, Tilburg
7 aug.
Soulfly
Volt, Sittard
8 aug.
The Dillinger Escape Plan
013, Tilburg
9 aug.
Armored Saint
Melkweg, Amsterdam
13 aug.
Exodus, Evil Invaders en Skeletal Remains
Nobel, Leiden
14 aug.
The Omnific
Merleyn, Nijmegen
14 aug.
Whitechapel
Neushoorn, Leeuwarden
24 & 25 aug.
Pelagic Fest
Muziekgieterij, Maastricht
met The Ocean, Ihsahn, And So I Watch You From Afar, Oh Hiroshima, A Swarm of The Sun, Psychonaut e.v.a.
28 aug.
Liturgy
Effenaar, Eindhoven
September:
12 sep.
Nile, Hideous Divinity, Pestifer en Intrepid
Iduna, Drachten
13 sep.
Nile, Hideous Divinity, Pestifer en Intrepid
De Pul, Uden
13 sep.
Primordial
Willemeen, Arnhem
14 sep.
Bloodfest V
Fort 33, Leusden
Met Bodyfarm, Bloodphemy, Codex Mortis, Doomas e.a.
14 sep.
Nile, Hideous Divinity, Pestifer en Intrepid
Het Entrepot, Brugge (België)
14 sep.
Tankard en Headless Hunter
De Pul, Uden
17 sep.
Tarja, Marko Hietala en Chaoseum
TivoliVredenburg, Utrecht
20 sep.
Schirenc Plays Pungent Stench en Bodyfarm
Nobel, Leiden
21 sep.
Cannibal Corpse, Municipal Waste, Immolation en Schizophrenia
Doornroosje, Nijmegen
21 sep.
Heilung en Zeal & Ardor
AFAS Live, Amsterdam
21 sep.
Schirenc Plays Pungent Stench, Bodyfarm, Haliphron en Dead Man's Walk
Willemeen, Arnhem
21 sep.
Within Temptation
013, Tilburg
22 sep.
Veil Of Maya, Signs Of The Swarm, Varials en To The Grave
013, Tilburg
22 sep.
Within Temptation en Green Lizard
Oosterpoort, Groningen
24 sep.
Sonata Arctica, Firewind en Serious Black
TivoliVredenburg, Utrecht
26 sep.
Orphaned Land, Science of Disorder en Nest of Plagues
Neushoorn, Leeuwarden
Oktober:
4 okt.
Soen
Doornroosje, Nijmegen
4 okt.
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen (België)
5 okt.
Powerwolf, Hammerfall en Wind Rose
AFAS Live, Amsterdam
5 okt.
Rise Or Die fest
Nieuwe Nor, Heerlen
Met Born From Pain, Mindwar, Lies!, Hater, e.a.
5 okt.
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen (België)
15 okt.
Godspeed You! Black Emperor
Paradiso, Amsterdam
15 okt.
Y&T
Nieuwe Nor, Heerlen
18 okt.
Monster Magnet
Doornroosje, Nijmegen
18 okt.
Voyager
Boerderij, Zoetermeer
19 okt.
Threshold
Cacaofabriek, Helmond
19 okt.
Voyager
013, Tilburg
26 & 27 okt.
Samhain festival
Muziekgieterij, Maastricht
Met Amenra, Cult Of Fire, Uada e.v.a.
November:
1 & 2 nov.
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Met Evergrey, Theocracy e.a.
1 nov.
Kissin' Dynamite
Trix, Antwerpen (België)
16 nov.
Lucassen & Soeterboek's Plan Nine
't Beest, Goes
16 nov.
Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hamferð
Botanique, Brussel (België)
18 nov.
Sleep Token en Bilmuri
AFAS Live, Amsterdam
24 nov.
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
27 nov.
Feuerschwanz, Orden Ogan en Dominum
Effenaar, Eindhoven
28 nov.
Orphaned Land, Azteca, Royal Rage, Ring Of Gyges en Strale
Effenaar, Eindhoven
28 nov.
Vola en Charlotte Wessels
Effenaar, Eindhoven
29 nov.
Smash Into Pieces
Oosterpoort, Groningen
30 nov.
Mystic Prophecy, Iron Savior en Mad Max
Paard, Den Haag
30 nov.
Peter Pan Speedrock
Nobel, Leiden
December:
5 dec.
Slipknot en Bleed From Within
Ziggo Dome, Amsterdam
5 dec.
Sloper
Oosterpoort, Groningen
6 dec.
Within Temptation
Ziggo Dome, Amsterdam
12 dec.
Eindhoven Metal Meeting Warm-Up Evening
Effenaar, Eindhoven
Met Dead Head, The Omega Swarm e.a.
13 & 14 dec.
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Met Asphyx, Anaal Nathrakh, Impaled Nazarene e.v.a.
13 dec.
John Coffey
Metropool, Hengelo
Volgende pagina:2025